Nintendo Switch 2
007 First Light: Μάλλον έγινε γνωστό το πότε θα κυκλοφορήσει στο Nintendo Switch 2
Οι κάτοχοι του Nintendo Switch 2 θα χρειαστεί να κάνουν λίγη ακόμη υπομονή μέχρι την επίσημη ανακοίνωση, ώστε να επιβεβαιωθεί πότε θα μπορέσουν να απολαύσουν τον νέο τίτλο της IO Interactive στην πλατφόρμα τους.
- 29/07/2026
Digimon Story Time Stranger NSW2 Review
Η Bandai πήρε τον χρόνο της, δούλεψε πάνω σε έναν ήδη επιτυχημένο τίτλο και παρέδωσε με το Digimon Story Time Stranger NSW2 μία εξαιρετικά στρωτή και στιβαρή εμπειρία.
- 27/07/2026
Όλα όσα περιμένουμε στο Xenoblade Chronicles 2 - Nintendo Switch Edition, μέσα από νέο trailer
Η Nintendo παρουσίασε το νέο overview trailer για το Xenoblade Chronicles 2 - Nintendo Switch 2 Edition.
- 26/07/2026
Dragon's Dogma 2: Dark Arisen – Ξεπέρασε τις προσδοκίες όσον αφορά την ποιότητα στο Nintendo Switch 2
Το Dragon's Dogma 2 αποτέλεσε μια θριαμβευτική επιστροφή για την Capcom, αποσπώντας ιδιαίτερα θετικές κριτικές από κοινό και μέσα ενημέρωσης.
- 17/07/2026
Stray Nintendo Switch 2 Review
Η μεταφορά του Stray στο Nintendo Switch 2 κρίνεται απόλυτα πετυχημένη. Το γιατί, διαβάστε το στο review μας!
- 15/07/2026
Τα Octopath Traveler και Octopath Traveler II έρχονται στο Nintendo Switch 2
Η Square Enix φέρνει τα Octopath Traveler και Octopath Traveler II στο Nintendo Switch 2, επεκτείνοντας τη σειρά HD‑2D RPG και στη νέα κονσόλα της Nintendo.
- 14/07/2026
Η Nintendo συνεχίζει τις προσπάθειες για VRR στο Nintendo Switch 2 όσο είναι στο dock!
Η υπόθεση του Nintendo Switch 2 και του VRR φαίνεται πως δεν έχει τελειώσει, αφού η Nintendo συνεχίζει να το παλεύει!
- 10/07/2026
To The Crew Motorfest ανακοινώθηκε και έρχεται στο Nintendo Switch 2!
Η Ubisoft φέρνει το The Crew Motorfest στο Nintendo Switch 2 μέσα στο φθινόπωρο!!!
- 09/07/2026
Μοντέλο Nintendo Switch 2 και αξεσουάρ με αφαιρούμενη μπαταρία έρχονται στην Ευρώπη
Η Nintendo ανακοίνωσε ότι αργότερα φέτος θα αρχίσει να πουλάει στην Ευρώπη κονσόλες και αξεσουάρ του Nintendo Switch 2 με μπαταρίες που θα μπορούν να αντικατασταθούν.
- 06/07/2026
Εμφανίστηκε ξαφνικά νέο Metroid game με τίτλο Metroid Ravenous για το Nintendo Switch 2!
Η Nintendo φαίνεται πως ετοιμάζει το επόμενο κεφάλαιο της σειράς Metroid για το Nintendo Switch 2, με τίτλο Metroid Ravenous.
- 02/07/2026




Για την καλύτερη εμπειρία σου θα θέλαμε να σε παρακαλέσουμε να το απενεργοποιήσεις κατά την πλοήγησή σου στο site μας ή να προσθέσεις το enternity.gr στις εξαιρέσεις του Ad Blocker.
Με εκτίμηση, Η ομάδα του Enternity