Red Dead Redemption
Η Virtuos θέλει να φέρει το GTA 5 και το Red Dead Redemption 2 στο Nintendo Switch 2
Ο τεχνικός διευθυντής της Virtuos, Andy Fong, εξέφρασε το ενδιαφέρον του να φέρει τα Grand Theft Auto 5 και Red Dead Redemption 2 της Rockstar στο Nintendo Switch 2.
- 18/05/2026
Tsamba_Gamer: Forza Horizon 6, Red Dead Redemption 2 και άλλα δωρεάν games
O Tsamba_Gamer είναι κοντά σας και αυτή την Παρασκευή για να σας ενημερώσει σχετικά με όλα τα δωρεάν games που μπορείτε να βρείτε το επόμενο διάστημα.
- 15/05/2026
Με Red Dead Redemption 2 οι επόμενες προσθήκες στο Game Catalog του PlayStation Plus
Η Sony Interactive Entertainment ανακοίνωσε το lineup των δωρεάν τίτλων του Μαΐου για τους συνδρομητές των PlayStation Plus Extra και PlayStation Plus Premium.
- 13/05/2026
Ο Jack Black θέλει να έχει ρόλο στην ταινία Red Dead Redemption ή στο Red Dead Redemption 3
Ο Jack Black εξέφρασε έντονο ενδιαφέρον για μια ταινία βασισμένη στο Red Dead Redemption ή στο Red Dead Redemption 3!
- 03/04/2026
Fan διέγραψε το save file της αρραβωνιαστικιάς του στο Red Dead Redemption 2 και ζητάει τη βοήθεια του Arthur Morgan
Ο Roger Clark, που υποδύεται τον πρωταγωνιστή του Red Dead Redemption 2, Arthur Morgan, είχε πρόσφατα μια ιδιαίτερη εμπειρία.
- 17/02/2026
Modder μετέτρεψε το Red Dead Redemption 2 σε RPG τύπου Pokémon (video)
Ένας modder που ειδικεύεται σε κωμικές δημιουργίες, μετέτρεψε το Red Dead Redemption 2 σε ένα RPG τύπου Pokémon.
- 04/02/2026
Ένα νέο μυστηριώδες Easter Egg ανακαλύφθηκε στο Red Dead Redemption 2 και κανείς δεν ξέρει τι σημαίνει (video)
Το Red Dead Redemption 2 πλησιάζει πλέον τα οκτώ χρόνια κυκλοφορίας και θεωρείται από πολλούς πλήρως «ξεζουμισμένο», αλλά η κοινότητά του ανακάλυψε πρόσφατα ένα νέο, παράξενο Easter Egg που έχει ανοίξει νέο κύκλο θεωριών και ερευνών.
- 05/01/2026
Red Dead Redemption 2 – Λιγότερο ελκυστικός ο αρχικός σχεδιασμός του Arthur Morgan (εικόνα)
Ο Arthur Morgan θεωρείται ευρέως ως ένας από τους πιο συναρπαστικούς και αγαπημένους χαρακτήρες στην ιστορία των video games.
- 29/12/2025
Red Dead Redemption: Πλάνα από την αναβαθμισμένη έκδοση για το PlayStation 5 (video)
Αρκετά βελτιωμένο έρχεται το Red Dead Redemption στις next-gen κονσόλες.
- 02/12/2025
Insider προμηνύει την enhanced έκδοση του Red Dead Redemption 2
Μετά την επιβεβαίωση της έλευσης του original Red Dead Redemption στα current-gen συστήματα, μάλλον το ίδιο θα γίνει με το Red Dead Redemption 2.
- 14/11/2025




Για την καλύτερη εμπειρία σου θα θέλαμε να σε παρακαλέσουμε να το απενεργοποιήσεις κατά την πλοήγησή σου στο site μας ή να προσθέσεις το enternity.gr στις εξαιρέσεις του Ad Blocker.
Με εκτίμηση, Η ομάδα του Enternity