Κινητα πανω απο 4 ιντσες

Smartphones και dumbphones σε μία, ενιαία κατηγορία

Δημοσίευσηαπό kostaras123 » 16 Ιουν 2013, 18:52

Όσο μεγαλύτερο το κινητό τόσο πιο κουραστικό στην καθημερινότητα πιστεύω..δεν χωράει στην τσέπη, πρέπει να αγοράσεις θήκη κτλ. Το ιδανικό μέγεθος για μένα είναι αυτό που βολεύει να βλέπεις καμία σειρά στο κρεβάτι πριν κοιμηθείς χωρίς να σε κουράζει η οθόνη.. :p
Άβαταρ μέλους
kostaras123

Δημοσιευσεις : 17

Δημοσίευσηαπό jmaster18 » 16 Ιουν 2013, 19:12

Δεν υπαρχει λογος να εχεις ενα τετοιο κινητο.Το Galaxy Νοte και ολα αυτα δε κυκλοφορουν τοσο πολυ για "απλη" χρηση αλλα στοχευουν σε επαγγελματιες που πρεπει να εχουν αμεση προσβαση σε ενα μικρο υπολογιστη. Ο καλυτερος συνδυασμος και απο πλευρας ποιοτητας αλλα και απο πλευρας τιμης ειναι ενα μικρο και ευχρηστο τηλεφωνο με 2.8-3.2 ιντσες των 100 ευρω και ενα tablet. Αυτα καλυπτουν απολυτα τον οποιονδηποτε.
Άβαταρ μέλους
jmaster18

Δημοσιευσεις : 236

Δημοσίευσηαπό nikosPL » 25 Ιουν 2013, 11:42

το xperia sp στα 335 ευρώ με Κάμερα: 12 MP, Οθόνη: 4.3" , Ανάλυση: 1280 x 720 pixels και τχνολογίας 2013 είναι ένα καλό κινητό για πάνω από 4 ίντσες
nikosPL

Δημοσιευσεις : 27

Δημοσίευσηαπό ckastam » 29 Αύγ 2013, 00:55

Κινητα πανω απο 4 ιντσες -----> ΠΑΝΤΟΦΛΑ
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ckastam

Δημοσιευσεις : 169

Δημοσίευσηαπό PetrifieD- » 03 Σεπ 2013, 21:31

ckastam έγραψε:Κινητα πανω απο 4 ιντσες -----> ΠΑΝΤΟΦΛΑ
Εικόνα

Ωραία θήκη για το Note. Από Amazon;
Άβαταρ μέλους
PetrifieD-

Δημοσιευσεις : 1059

Δημοσίευσηαπό mysterious » 04 Σεπ 2013, 16:54

Ρε παιδιά είδα το LG P88O OPTIMUS 4X HD στα 267 ευρώ κι έπαθα πλάκα γιατί μιλάμε για κινητό που ανήκει στην high end κατηγορία.Ξαναδιάβασα και το review του Καρέτσου(πήρε 8,5)και πριν ένα χρόνο έκανε 600 ευρώ!

Ποιο είναι όμως το θέμα:στα forums γράφουνε πως με τις τελευταίες αναβαθμίσεις το κινητό τρώει τρελά κολλήματα και η μπαταρία εξαντλείται μέσα σε 2-3 ώρες.Υπάρχει κάποιος/α που να έχει αυτό το κινητό να μου πει εντυπώσεις;
Άβαταρ μέλους
mysterious

Δημοσιευσεις : 712

Δημοσίευσηαπό T_K_L_L_LUIGI » 04 Σεπ 2013, 16:58

Mysterious,απλά πάνε κάνε το root και βάλε ότι rom γουστάρεις και θα λύσεις το κάθε του πρόβλημα μην ασχολείσαι με official rom.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
T_K_L_L_LUIGI

Δημοσιευσεις : 1012

Δημοσίευσηαπό mysterious » 04 Σεπ 2013, 17:02

T_K_L_L_LUIGI έγραψε:Mysterious,απλά πάνε κάνε το root και βάλε ότι rom γουστάρεις και θα λύσεις το κάθε του πρόβλημα μην ασχολείσαι με official rom.

Thanks T_K_L_L_LUIGI για την άμεση απάντηση.Αυτό γίνεται εύκολα;γιατί από αυτά δεν έχω ιδέα.Το κινητό το θέλω για τον αδερφό μου και δεν θα ήθελα να του σπάει τα νεύρα στην καθημερινότητα του. :D
Άβαταρ μέλους
mysterious

Δημοσίευσηαπό T_K_L_L_LUIGI » 04 Σεπ 2013, 18:05

Χρειάζεται κάποιες γνώσεις να έχεις,υπάρχει μια απειροελάχιστη πιθανότητα να brickari δηλαδή να είναι για πέταμα το κινητό.Γενικά δεν μπορώ να σου στείλω οδηγό από εδώ αλλά θα σου στείλω σε p.m.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
T_K_L_L_LUIGI

Δημοσιευσεις : 1012

Δημοσίευσηαπό mysterious » 04 Σεπ 2013, 18:10

Όχι τότε φίλε μου δεν χρειάζεται να το κάνεις γιατί κι εκεί διάβασα πως θέλει προσοχή μην γίνει ζημιά.Ευχαριστώ πάντως.
Άβαταρ μέλους
mysterious

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κινητά

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Copyright © 2011. All rights reserved. Powered by phpBB