Apple ή Samsung και γιατί;

Smartphones και dumbphones σε μία, ενιαία κατηγορία

Δημοσίευσηαπό Geovra » 21 Ιαν 2013, 10:18

Apple.+-
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Geovra

Δημοσιευσεις : 302

Δημοσίευσηαπό hitman » 21 Ιαν 2013, 18:20

iphone γιατι ολη η φιλοσοφια του λειτουργικου, του τροπου που κανεις απλα κ καθημερινα πραγματα με το κινητο κ στα προβληματα ο τροπος που βρισκεις λυση μεσω τις εταιριας ή προγραμματων τις,ειναι τελειος κ απλος !!! Δεν χρειαζεται να κανεις τις περιττες κ πολλες φορες αχρηστες 5-10 κινησεις για να κανεις μια απλη ενημερωση,αυτο κατ επεκταση κ στα Pc....Εχει ευρος επιλογων κ κινησεων το android κ τα pc αλλα δεν εχουν IOS κ ποιοτητα κατασκευης.Βεβαια το iphone εχει ενα μεγαλο ελλατωμα... η τιμη.Οκ δεν ειναι πλαστικουρα ή εχετε βαλει πολληηη τεχνογνωσια αλλα 900€ για ενα τηλεφωνο ρε μαγκες ελεος...
Άβαταρ μέλους
hitman

Δημοσιευσεις : 3

Δημοσίευσηαπό kmanikas13 » 22 Ιαν 2013, 11:42

Samsung galaxy s3 γιατι ειναι πραγματικα το καλυτερο κινητο της αγορας , εκτος αν θέλεις να παρεις κινητο για τη μοστρα οπως το 90 % των πιτσιρικιων τοτε ναι παρε apple!!
Άβαταρ μέλους
kmanikas13

Δημοσιευσεις : 50

Δημοσίευσηαπό Raphael » 22 Ιαν 2013, 11:46

Κανένα από τα 2 γιατί είναι πανάκριβα.... :?
Απενεργοποιούμε το Adblock για το Enternity! :-)
Άβαταρ μέλους
Raphael

Δημοσιευσεις : 279

Δημοσίευσηαπό SirLvr » 22 Ιαν 2013, 16:02

Καλά Samsung υπάρχουν και με 200 ευρώ.. Το Iphone έχει 200 τα ακουστικά... :P
Άβαταρ μέλους
SirLvr

Δημοσιευσεις : 237

Δημοσίευσηαπό koulis21 » 22 Ιαν 2013, 16:06

κανενα μα κανενα
υπερκτιμημενα και ειδικα τα iphone
αν πας για μια ακριβη λυση(οπως iphone-S3-note2)
αγοραζεις το νεο blackberry και καθαριζεις
Άβαταρ μέλους
koulis21

Δημοσιευσεις : 296

Δημοσίευσηαπό gamelover » 22 Ιαν 2013, 21:48

αναμεσα σε i phone και samsung θα διαλεγα.... τη samsung..... πλεον εχει ανεβει κατα πολυ στην αγορα...ειναι ισαξιος αντιπαλος της apple. ειμαι λιγο υπερ των γιαπωνεζων οσον αφορα τη τεχνολογια αρα και για τα κινητα και θεωρω υπερτιμημενο και το εννοω κυριολεκτικα να παρω ενα i phone με 700 ευρω οταν σου λεει οτι ειναι made in china και να το εχω μονο και μονο για μοστρα...τη στιγμη που η samsung προσφερει τα ιδια και σε καλυτερη τιμη....δεν εχω δοκιμασει κανενα κινητο αλλα αυτο που βλεπω ειναι οτι ολες πλεον ειναι στην ιδια κατηγορια, τα menu τους δεν εχουν τεραστιες διαφορες ωποτε γιατι να δωσω επιπλεον χρηματα....για κατι το οποιο το βρισκεις σε χαμηλοτερη τιμη....;
Άβαταρ μέλους
gamelover

Δημοσιευσεις : 287

Δημοσίευσηαπό assassin » 29 Ιαν 2013, 21:48

Galaxy S3. Βαζει κατω τα 3 τελευταια iphone που εχουν βγει σε χαρακτηριστηκα.
και φυσικα προτειμω android λογω του οτι ειναι πιο ζωντανο και πιο καλο για την ψυχαγωγια
Άβαταρ μέλους
assassin

Δημοσιευσεις : 52

Δημοσίευσηαπό ckastam » 04 Μαρ 2013, 21:07

Καταρχήν θα συμφωνήσω με τον Raphael κ τον koulis21
Κ τα 2 είναι πανάκριβα για να παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν βρίσκεσαι σπίτι και πρέπει αναγκαίως να επικοινωνήσεις με κάποιον.
Μιλάμε για τηλέφωνο όχι για φορητά υπολογιστικά τερματικά.
Βέβαια αν ποτέ βρω μια καλή δουλειά και θέλω να πουλάω μούρη στους κολλητούς μου θα προτιμήσω Samsung διότι με λιγότερα λεφτά παίρνεις καλύτερο φορητό υπολογιστικό τερματικό και το λογισμικό android σου δίνει περισσότερες δυνατότητες ευελιξίας ενώ η apple είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΗ ΕΥΕΛΙΚΤΗ - ΚΟΙΝΩΣ ΑΠΡΟΣΙΤΗ
Άβαταρ μέλους
ckastam

Δημοσιευσεις : 169

Δημοσίευσηαπό tak96 » 05 Μαρ 2013, 23:35

Φυσικα και ειναι κατα πολυ καλυτερο το samsung galaxy s3 ή note 2 απο iphone5...το οποιο ειναι μονο 2πηρυνο και το πληρωνεις 900+...στην ουσια πληρωνεις 400 ευρω για τις δυνατοτητες του και τα υπολοιπα 500-600 ευρω για την φιρμα...δειτε δυνατοτητες samsung galaxy s3 και iphone 5 και συγκρινετε....και να μην πω για το galaxy s4 που θα βγει.....οπως και να χει...δυσκολα θα δινα τοσα λεφτα για κινητο γιατι πολυ απλα δεν θα τα βγαλει τα λεφτα του...προτιμω να φτιαξω ενα pc μεγαθηριο με τα ιδια λεφτα...ή να παρω το ps4 οταν βγει.....εγω εχω το sony xperia sole...και ειμαι υπερευχαριστημενος με αυτα που μου προσφερει....σχεδον ολα τα android games μου τα παιζει αψογα...και στο ιντερνετ παει μια χαρα...εχει και floating touch (ψιλοαχρειαστο αλλα ωραιο) και γενικα ειμαι κομπλε....και το βρισκεις 200 ευρω και φτηνοτερα αμα ψαξεις....σας το συστηνω ανεπιφυλακταα....
Άβαταρ μέλους
tak96

Δημοσιευσεις : 246

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κινητά

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Copyright © 2011. All rights reserved. Powered by phpBB