ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

Συζητήσεις περί ανέμων και υδάτων

Δημοσίευσηαπό giannisGG » 29 Φεβ 2016, 14:14

μπορει να μου πει καποιος αν μπορουμε να αγορασουμε παιχνιδια στο steam με PAYSAFECARD?
Τελευταία επεξεργασία από giannisGG και 29 Φεβ 2016, 14:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
giannisGG

Δημοσιευσεις : 69

Δημοσίευσηαπό darkshark981 » 29 Φεβ 2016, 14:25

Δεν νομίζω να γίνεται.Οι paysafe πλέον χρησιμοποιούνται για συγκεκριμένα μαγαζιά μόνο εντός Ελλάδος
Άβαταρ μέλους
darkshark981

Δημοσιευσεις : 64

Δημοσίευσηαπό solitude » 29 Φεβ 2016, 14:33

Ούτε από steam, ούτε από kinguin δυστυχώς...
Άβαταρ μέλους
solitude

Δημοσιευσεις : 47

Δημοσίευσηαπό lefteris58 » 03 Μαρ 2016, 11:35

Ο πιο εύκολος τρόπος για αγορά από steam είναι η προπληρωμένη κάρτα, ποτέ δεν δεχόταν paysafe. Με την paypal δεν ξέρω τι παίζει, δεν μπορώ να κάνω ούτε μία συναλλαγή. Site όπως είναι το Kinguin που αναφέρθηκε πιο πάνω και το G2A είναι νόμιμα;
lefteris58

Δημοσιευσεις : 37

Δημοσίευσηαπό Morfeus777 » 04 Μαρ 2016, 14:19

lefteris58 έγραψε:Ο πιο εύκολος τρόπος για αγορά από steam είναι η προπληρωμένη κάρτα, ποτέ δεν δεχόταν paysafe. Με την paypal δεν ξέρω τι παίζει, δεν μπορώ να κάνω ούτε μία συναλλαγή. Site όπως είναι το Kinguin που αναφέρθηκε πιο πάνω και το G2A είναι νόμιμα;

Αδερφε κανει λαθος..παλια νομιζω πως αγοραζες με paysafe απο το στιμ
Άβαταρ μέλους
Morfeus777

Δημοσιευσεις : 125

Revolut

Δημοσίευσηαπό pakos » 07 Μαρ 2016, 12:44

Μία πρόταση για ασφαλή αγορά είναι η revolut. Πρόκειτε για μια εφαρμογή στα smartphone που κάνεις έναν λογαριασμό και σου δίνουν μία χρεωστική mastercard η οποία την φορτώνεις όποτε θες με χρήματα και κάνεις τις αγορές σου στο εξωτερικό χωρίς πρόβλημα. Ψάξτε το λίγο εγώ πάντως το έχω δουλέψει. Και πρόκειται για αγγλική και αξιόπιστη τράπεζα.
https://revolut.com
Άβαταρ μέλους
pakos

Δημοσιευσεις : 76

Δημοσίευσηαπό Zegr » 05 Αύγ 2016, 16:23

Παιδες update, νομιζω οτι οι αγορες εχουν ανοιξει παλι και δεν χρειαζεται να κανουμε πλεον το "κολπο" με το paypal balance...Δοκιμαστικα εκανα μια αγορα σημερα και λειτουργει κανονικα!
Zegr

Δημοσιευσεις : 34

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Μπίρι-μπίρι

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Copyright © 2011. All rights reserved. Powered by phpBB